0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

0
  • An empty cart

    You have no item in your shopping cart

Enter your keyword

Our Teacher

Dr. Bülent Madi

Nöroloji Uzmanı

Bülent Madi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur, 1980 yılında aynı üniversiteden Nöroloji Uzmanlığını almıştır.

1982 dan itibaren 30 yıl kurucularından olduğu Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nda nörolog olarak görev almış, 10,000’in üzerinde gelişimsel sorunu olan çocuğun tanılanması, eğitim ve rehabilitasyon programlanması ile ilgilenmiştir. 2009 – 2012 arası, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Özel Metin Sabancı Merkezi’nde Araştırmalar ve Rehabilitasyon Direktörü olarak görev almıştır.

1989 dan itibaren 13 yıl Amerikan Hastanesi’nde nörolog olarak çalışmıştır.

Marmara, Kültür, Yeditepe ve Maltepe, Medipol Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak çeşitli fakülte ve bölümlerde ders vermiştir birkaçına halen devam ediyor. Eğitim Fakültelerinde Psikolojik Danışmanlık , Psikoloji, Okul Öncesi Öğretmenliği, Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, Üstün Zekalılar Öğretmenliği ve Diş Hekimliği Fakültesinde lisans ve yüksek lisanda gelişimin nörobiyolojik temelleri ve patolojileri ile ilgili birkaç farklı derslerinin bir kısmı halen devam etmektedir.

1980 yılından bu yana, muayenehanesinde ve bazı özel huzurevlerinde konsültan hekim olarak görevini sürdürmektedir. 29 yıl önce Kurucusu olduğu Altis İletişim ve Genel Danışmanlık Merkezi’nde, bebeklikten yaşlılığa kadar birey ve diğer kurumlara nörogelişimsel destek çalışmalarının ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinin koordinasyonunu yürütmektedir. Birçok firma, okul ve kongrelerde konuşma, seminer ve konferanslarını devam ettirmektedir.

2014 yılında üçüncüsü yayınlanan “Öğrenme Beyinde Nasıl Oluşur?” ve 2010 yılında yayınlanan “Aşk ve Beyin” kitaplarının yazarıdır.